Jesteśmy dla Was i zawsze służymy pomocą

Warsztaty

Montessori w praktyce

Mottem naszych zajęć są słowa Marii Montessori "Pomóż mi zrobić to samemu". Materiał przygotowany do pracy oraz przygotowane otoczenie pozwalają dzieciom ćwiczyć koordynację, koncentrację, samodzielność oraz porządek. Uwrażliwiają na samodzielne kontrolowanie błędów. Dziecko dokonując wyboru ma wpływ na swój rozwój.

Sensoplastyka

Sensoplastyka® - spontaniczne tworzenie, gdzie sam proces twórczy, eksperymenty i doświadczanie są ważniejsze od końcowego efektu. Zabawa, praca oraz pełna odpowiedzialność za tworzony materiał. Bez recepty, bez instrukcji, pełna swoboda i wolność wyboru.

Musical Babies

Głównym celem metody Musical Babies jest osłuchanie się z językiem angielskim, poznanie podstawowych zwrotów, używanych podczas zajęć. Dzieci nabywają poprawne wzorce wymowy angielskiej. Ponadto poprzez różnorodne piosenki i rymowanki rozwijają koordynację ruchową, uczą się wyczucia rytmu.

Coś dla Rodziców

Wychowywanie dziecka jest jak wędrówka przez gęsty las. Na początku chodzenie nie sprawia nam większych problemów. Bywają jednak chwile, kiedy z ogromnym trudem przedzieramy się przez gęstą, zbitą roślinność dzikiej puszczy. Balonikowe warsztaty to cykl spotkań, których celem jest znalezienie drogi do własnego dziecka.