Jesteśmy dla Was i zawsze służymy pomocą

Warsztaty

Lego Education

Lego education to zajęcia dodatkowe z elementami kodowania i robotyki, na których dzieci uczą się, bawiąc. Zajęcia te uwalniają kreatywność. Zabawa klockami połączona z dziecięcą ciekawością świata prowadzi do eksplozji pomysłowości i szybkiego rozwoju talentów.

Sensoplastyka

Sensoplastyka® - spontaniczne tworzenie, gdzie sam proces twórczy, eksperymenty i doświadczanie są ważniejsze od końcowego efektu. Zabawa, praca oraz pełna odpowiedzialność za tworzony materiał. Bez recepty, bez instrukcji, pełna swoboda i wolność wyboru.

Musical Babies

Głównym celem metody Musical Babies jest osłuchanie się z językiem angielskim, poznanie podstawowych zwrotów, używanych podczas zajęć. Dzieci nabywają poprawne wzorce wymowy angielskiej. Ponadto poprzez różnorodne piosenki i rymowanki rozwijają koordynację ruchową, uczą się wyczucia rytmu.

Dżungla Rodzica

Wychowywanie dziecka jest jak wędrówka w dżungli. Na początku chodzenie nie sprawia nam większych problemów. Bywają jednak chwile, kiedy z ogromnym trudem przedzieramy się przez gęstą, zbitą roślinność dzikiego lasu.